Aplikace Zello pro PC Windows

Pokud už máte staženou aplikaci pro mobilní telefon, možná by se Vám hodila i variant pro stolní počítač s OS Windows. Aplikaci stáhnete na https://zello.com/download-for-pc/ Na úvod je potřeba říct, že v Zello můžete být pod stejným uživatelským jménem přihlášen pouze jednou. V případě, že se přihlásíte v mobilním telefonu, automaticky se vám odhlásí Zello v PC a naopak. Výhodou desktopové aplikace je možnost povolit více instancí, takže se na jednom počítači můžete přihlásit několika účty. Případně může na jednom počítači využívat Zello více uživatelů.

Po standardní instalaci a přihlášení doporučuji provést změnu nastavení ovládání PTT klávesy. Výchozí kombinace není příliš praktická.

Pozor pokud by jste pro PTT komunikaci chtěli použít třeba jen samotný mezerník. Tak Zello i když je schované v liště na PTT klávesu reaguje. Takže pak při psání například ve Wordu budete neustále klíčovat. Proto doporučuji zvolit méně obvyklou kombinaci kláves.

Mirek

Jsem administrátorem tohoto webu a s tím spjatých Zello kanálu. Kontaktovat mě můžete přes Zello: mirekcerny

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.
Přečíst si víc.