Naše kanály Zello

Provozujeme celkem osm aktivních kanálů postavených na platformě Zello PTT. Setkávají se zde nadšenci vysílání na PMR a CB stanicích, radioamatéři, kačeři, ženy v domácnosti, taxikáři, řidiči.  Hovoříme o všedních věcech a užíváme si možnost navázat nové kontakty a přátelství. Občas se bavíme i o vážných problémech a především si navzájem pomáháme, když je to potřeba. Každý nový člen je vítán a může se připojit na kanál VPM CZ CH1. Všechny naše kanály jednoduše vyhledáte v aplikaci Zello pokud zadáte „vysilackapresmobil“.


Hlavní kanály VPM (vysílačka přes mobil)

VPM CZ CH1 kanál 1 je veřejně přístupný všem uživatelům aplikace Zello. Na tomto kanále doporučuji začínat. Můžete zde hovořit o čem chcete, jen prosím dodržujte pravidla slušného chování.

VPM CZ CH2 kanál 2 je uzavřený kanál pouze pro uživatele radiostanic Visla, UNIWA, Luthor, Inrico. Kanál je zabezpečen přístupovým heslem. Na kanále se používají volačky, lokátory a dodržuje se režim radioprovozu jako na pásmu PMR/CB. O přístup na kanál je nutné požádat.

VPM CZ CH3 kanál 3 je uzavřený pro vybrané členy. Kanál je zabezpečen přístupovým heslem.

VPM CZ CH4 kanál 4 je uzavřený a slouží pro testovací účely. Kanál je zabezpečen přístupovým heslem.


Ostatní veřejné zájmové kanály

Dálnice D8 GDR #10
OIIIIIIIO Jeep CZ
Kačeři Mělník a okolí
VapingClub.cz (18+)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.
Přečíst si víc.