Zello COMM pro Ingress frakce Resistance a Enlightened

Ingress je geolokační hra založená na principu rozšířené reality určená pro mobilní telefony s OS Android a iOS . Jedná o souboj dvou světů – Enlightened (neboli „Osvícení“, „zelení“, „žáby“) a Resistance („hnutí Odporu“, „modří“, „Šmoulové“). Tyto dvě skupiny hráčů obsazují takzvané portály, vytváří herní pole a přebírají tak vládu nad světem.

Informace o Zello kanálu

V provozu jsou dva uzavřené COMM kanály jak pro frakci Resistance, tak pro frakci Enlightened. Kanály jsou nastaveny na režim „Zelect+“ to znamená, že nový uživatel nemůžete poslouchat ani mluvit. Pokud zaklíčujete uslyší vás pouze moderátoři.

Jak se připojím?

  • Nejprve si do telefonu nebo počítače nainstalujte aplikaci Zello – návod pro mobilní telefony nebo návod pro PC Windows
  • Rozhodni se na kterou stranu se přidáš kanál IngressCzechRes nebo IngressCzechEnl
    (1. zadat jeho přesný název, 2. v zařízení, kde běží aplikace Zello použít odkaz nebo 3. použít QR kód uvedený na stránce kanálu)
  • Na kanálu se ozvěte moderátorovi a požádejte o schválení na „trusted use“

Vysílačka přes mobil KLUB, z. s.

Cílem spolku Vysílačka přes mobil KLUB, z. s. je reprezentovat a podporovat zájmy svých členů v oblasti amatérské radiokomunikační služby, informačních a komunikačních technologií, oblasti bezpečnosti silničního provozu a podílet se na poskytování pomoci v silničním provozu.