Pozvánka na VPM CZ kolečko 28.4.2022 19:00

Pozvánka na pravidelné moderované večerní kolečko na kanálech VPM CZ.
Kdy: Úterý, 28. dubna19:00–20:00
Téma: Umění v rodině

Pravidelné moderované kolečko na téma umění v rodině.

Otázky jsou spíše tematické okruhy. Nechte se inspirovat jejich širokou otevřeností, je to výhoda, každý si může svou odpověď zcela přizpůsobit. Cílem je povykládat si, zda-li máme v našich rodinách zástupce různých tvůrčích uměleckých činností a zjistit, jak to bylo v našich rodinách v minulosti a jak dnes, a jestli jsou v tom rozdíly v tom smyslu, že „dnes je už jiná doba“. Věřím, že se každá / každý z nás najde aspoň v jednom okruhu a ten před námi rozvine. 🙂

OTÁZKY:
1. Šití, pletení, háčkování
(minulost, současnost, rozdíly, důvody, pro radost, nutná potřeba, výstavy, prodej)

2. Zpěv, divadlo, hudební nástroj, přednášky
(jako děti, v dospělosti, naše děti, LŠU, ZUŠ, aktivní divadelní / koncertní / přednášková činnost dříve a dnes)

3. Rukodělná umělecká činnosti
(minulost a současnost práce s kovy, kůží, dřevem, hlínou, štětcem, tužkou, květinami, pro vlastní potřebu, výstavy, na prodej)

4. Fotografování
(jen osobní zábava nebo koníček, jen fotky na památku nebo umělecká činnost, my sami jako model, zadarmo nebo jako výdělek, výstavy, prodej, lze mluvit též o video tvorbě)

Je možné, že odpovědi budou velmi dlouhé, proto následující otázky budou zařazeny, zbyde-li na ně čas, v opačném případě je zařadím zase někdy příště.

5. Máš umělecký cit? Jak vzpomínáš na své umělecké dětství, pokud takové bylo?

6. Co říkáš na současné moderní umění? A myslím opravdu na ty až „výrony“ moderního umění v oblasti architektury, literatury, hudby i designu. Jak tě oslovují, jak na tebe působí, vyhledáváš je či je ti tato oblast úplně putna?

Kanál: VPM CZ CH2
Vedoucí moderátor: bílý šíp * OK2-35910

Vysílačka přes mobil KLUB, z. s.

Cílem spolku Vysílačka přes mobil KLUB, z. s. je reprezentovat a podporovat zájmy svých členů v oblasti amatérské radiokomunikační služby, informačních a komunikačních technologií, oblasti bezpečnosti silničního provozu a podílet se na poskytování pomoci v silničním provozu.