POZOR! Změny zabezpečení kanálu VPM CZ CH2

Ve čtvrtek 17.2.2022 v 19:00 hod. proběhla změna zabezpečení kanálu VPM CZ CH2 a s tím souvisí i přesun dalších pravidelných relací „koleček“ z kanálu CH1 na kanál CH2, počínaje kolečkem od úterý 22.2.2022

Kanál VPM CZ CH1 slouží nadále jako svolávací kanál a kanál pro kratší diskuse (do 5 minut). Pro delší diskuse nebo skupinovou komunikaci přecházejte na kanály VMP CZ CH5, VPM CZ CH6 a VPM CZ CH7.
Pravidelné relace tzv. kolečka se přesouvají s kanálu VPM CZ CH1 na kanál VPM CZ CH2 počínaje kolečkem v úterý 22.2.2022.

Kanál VPM CZ CH2 je nově nastaven na režim „Zelect+“ to znamená, že neověřený uživatel nemůže poslouchat ani mluvit. Pokud zaklíčuje uslyší ho pouze moderátoři kanálu. Pro získání přístupu na kanál je potřeba se ozvat moderátorovi a požádat o schválení přístupu.

Kanál VPM CZ CH2 slouží pro pravidelní relace tzv. kolečka, která probíhají pravidelně v úterý a ve čtvrtek od 19:00 do 20:00. Mimo uvedené časy slouží kanál pro skupinovou komunikaci pro ověřené uživatele tzv. „trusted user“.

VPM CZ CH1    Přidat do Zello

Veřejně přístupný kanál všem uživatelům aplikace Zello. Zde je vítán každý nový člen. Můžete zde hovořit o čem chcete, jen prosím dodržujte pravidla slušného chování. Kanál je trvale propojen na TeamSpeak server do místnosti TS3<>Zello VPM CZ CH1 více informací o VOX serveru. Kanál slouží jako svolávací kanál a kanál pro kratší diskuse (do 5 minut). Pro delší diskuse nebo skupinovou komunikaci prosím přecházejte na hovorové kanály VPM CZ CH5, VPM CZ CH6 a VPM CZ CH7.

VPM CZ CH2     Přidat do Zello

Uzavřený kanál.  Můžete zde hovořit o čem chcete, jen prosím dodržujte pravidla slušného chování. Kanál slouží zejména pro pravidelné relace tzv. kolečka a pro skupinovou komunikaci pro „trusted user“ uživatele. 

Kanál je nastaven na režim „Zelect+“ to znamená, že jako neověřený uživatel nemůžete poslouchat ani mluvit. Pokud zaklíčujete uslyší vás pouze moderátoři. Pro získání přístupu na kanál postupujte následovně:

  1. Přidejte si kanál do aplikace Zello
  2. Na kanálu se ozvěte moderátorovi a požádejte o schválení na „trusted user“

Vysílačka přes mobil KLUB, z. s.

Cílem spolku Vysílačka přes mobil KLUB, z. s. je reprezentovat a podporovat zájmy svých členů v oblasti amatérské radiokomunikační služby, informačních a komunikačních technologií, oblasti bezpečnosti silničního provozu a podílet se na poskytování pomoci v silničním provozu.