Oznámení kanál VPM CZ CH0

Kanál VPM CZ CH0 byl nově uvolněn pro všechny nadšence vysílání na analogových pásmech PMR/CB/UHF/VHF. Kanál slouží pro oznamování akcí typu závody, štafety, soutěže, portable. Současně slouží jako svolávací kanál pro domlouvání spojení a jako podpůrný kanál pro případ, kdy vám selže možnost spojení na analogu.

Chcete-li přidat kanál do vašeho seznamu, můžete to provést těmito způsoby:

1. pro přidání kanálu do aplikace musíte zadat jeho přesný název např. VPM CZ CH0

2. v zařízení na kterém máte spuštěnou aplikaci Zello použijte odkaz na stránku kanálu např. https://my.zello.com/vpmczch0

3. použijte QR kód uvedený na stránce kanálu pro načtení odkazu do mobilního telefonu

4. stáhnete si PDF soubor, který obsahuje QR kódy všech našich kanálů – QR_kody_seznam_kanalu_VPMCZ.pdf (473kB)

Při přidávání kanálů si přečtěte popisky kanálů a ujistěte se, že vlastníkem kanálu je vysilackapresmobil.cz, kanály které mají jiného vlastníka, nejsou součástí sady našich kanálů.

VPM CZ CH0
Veřejně přístupný kanál pro všechny nadšence vysílání na analogových pásmech PMR/CB/UHF/VHF. Kanál slouží pro oznamování akcí typu závody, štafety, soutěže, portable. Současně slouží jako svolávací kanál pro domlouvání spojení a jako podpůrný kanál pro případ, kdy vám selže možnost spojení na analogu. Další komunikaci nad rámec oznámení prosím řešte přechodem na kanály VPM CZ CH2, VPM CZ CH5, VPM CZ CH6 a VPM CZ CH7. 

Vysílačka přes mobil KLUB, z. s.

Cílem spolku Vysílačka přes mobil KLUB, z. s. je reprezentovat a podporovat zájmy svých členů v oblasti amatérské radiokomunikační služby, informačních a komunikačních technologií, oblasti bezpečnosti silničního provozu a podílet se na poskytování pomoci v silničním provozu.